Podstrona: Publikacje / Wizytówka pracownika PRz

Publikacje

  1. D. Bród, A. Michalski, On generalized Jacobsthal and Jacobsthal-Lucas numbers, Annales Mathematicae Silesianae, przyjęta do druku
  2. A. Michalski, I. Włoch, M. Dettlaff, M. Lemańska, On proper  (1,2)-dominating sets in graphs, Mathematical Models in the Applied Sciences, 2022, 45(11), 7050-7057; DOI: 10.1002/mma.8223
  3. A. Michalski, P. Bednarz, On independent secondary dominating sets in generalized graph products, Symmetry, 2021, 13(12), 2399; DOI: 10.3390/sym13122399
  4. A. Michalski, I. Włoch, On the existence and the number of independent (1,2)-dominating sets in the G-join of graphs, Applied Mathematics and Computation, 2020, 377, 125155; DOI: 10.1016/j.amc.2020.125155

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję